Hét toonaangevende zakenplatform voor Vlaanderen
Reeks 2: The Real Deal: Business & Beyond [Aflevering 1]

Reeks 2: The Real Deal: Business & Beyond [Aflevering 1]

Hoe verliep de familiale overdracht bij Marie-Marie? Welke expertise hielp Juvah in hun overnamestrategie?  Op welke kennis rekent startende onderneming The 246? Je ontdekt het én meer in onze tweede podcastreeks ‘The Real Deal – Business & Beyond’! Sarah gaat in gesprek met zes vrouwelijke ondernemers die geholpen worden door de experten van VGD. Ze vertellen over de uitdagingen van het ondernemerschap, hoe het juiste advies van onschatbare waarde is en welke expertise hen helpt om hun doelen te bereiken.   

Na het luisteren benieuwd naar de expertise achter het verhaal? Abonneer je op onze socials en mis het advies van onze experten niet! 

Aflevering 1 – Laurence en Valerie Vandenbussche | Marie-Marie

“Omring je met de juiste mensen: je hoeft niet alle kennis zelf in huis te hebben.” Deze belangrijke les nemen Laurence en Valerie Vandenbussche, de ondernemende zussen achter ‘Marie-Marie’ en klanten van VGD, mee uit hun traject. In de eerste aflevering hoor je meer over het belang van de juiste adviseurs aan boord, hoe je een familiale bedrijfsoverdracht aanpakt en hoe Marie-Marie aan hun internationale verhaal begon.

Luister via Spotify
Luister via Apple Podcasts

Heeft u vragen over dit artikel, project of product?

Neem dan rechtstreeks contact op met VGD.

Contact opnemen

Stel je vraag over dit artikel, project of product?

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer +32 2 735 09 43 E-mailadres info@vgd.eu Website vgd.eu

"*" geeft vereiste velden aan

Stuur ons een bericht

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Kunnen we je helpen met zoeken?

Bekijk alle resultaten