B2B-event ‘Work Smarter’ viert tiende verjaardag
Al 10 jaar lang brengt softwarebedrijf Teamleader gelijkgestemde professionals en experts samen om van elkaar te leren en elkaar te inspireren op het netwerkevent ‘Work Smarter’. “Wat begon als een klein experiment, is vandaag uitgegroeid tot een van de beste b2b-netwerkevents van het land.” Work Smarter gaat dit jaar door op 5 juni in ‘t Kuipke in Gent en belooft opnieuw inspirerend én hands-on te worden.
Teamleader is een Belgisch tech bedrijf dat gespecialiseerd is in business software voor kleine en middelgrote ondernemingen. Het biedt tools aan voor klantenbeheer (CRM), projectbeheer, (e-)facturatie en tijdregistratie, waarmee bedrijven hun processen kunnen stroomlijnen en efficiënter kunnen werken. “Wij willen ondernemers helpen om minder tijd te besteden aan administratie en meer tijd aan wat echt telt: groei en klantenservice. Onze slogan is dan ook: Work Smarter”, stelt Jeroen De Wit, oprichter en CEO van Teamleader.
Deze software wordt al door 25.000 klanten gebruikt. Daarnaast voelde Teamleader de nood van gebruikers om te kunnen sparren met gelijkgestemden. “Ondernemers hadden vragen over klantgericht ondernemen en hoe ze hun sales, marketing of organisatie konden verbeteren. Daarom organiseerden wij in 2014 een kleinschalig b2b-evenement waar klanten inspiratie konden opdoen. Daaruit is het businessevent Work Smarter geboren.”
Teamleader organiseert deze dag volledig zelf. “De organisatie wordt intern voorbereid en uitgerold. Ons marketingteam fungeert als eventplanner van dienst. Zij werken wekelijks aan dit project, en starten de dag na het evenement al met de voorbereidingen voor de volgende editie”, vertelt De Wit. “Door de coronapandemie moesten we noodgedwongen een jaartje overslaan, en dus staat dit jaar de feestelijke 10de editie op het programma.”
In 2024 verwelkomde Teamleader maar liefst 2.000 bezoekers in Gent. “60% daarvan is geen klant van Teamleader, dus we zijn erg blij om ook hen te bereiken. Dit jaar bereiden we ons voor op 3.000 aanwezigen, die van ’s ochtends tot ’s avonds in de watten gelegd zullen worden. Enerzijds trekken we zelfstandigen, kmo’s en grotere agencies aan, maar daarnaast mikken we ook op accountants. Voor hen hebben we een ‘finspiration stage’ waar we een specifiek programma opzetten.”
Op de 10de editie van Work Smarter vind je maar liefst vier podia waar experts en topsprekers voor inspiratie zorgen. “De insteek van het event is om ondernemers te helpen om even uit de dagelijkse ratrace te stappen en hen het netwerk en de inspiratie te bezorgen om met nieuwe ideeën naar buiten te gaan. We zetten volop in op inspirerende sprekers waaronder customer experience-expert Steven Van Belleghem, auteur en presentatrice Evy Gruyaert, en Geertrui Mieke De Ketelaere van imec, die komt spreken over AI.”
Daarnaast zijn er ook workshops waar je leert het maximale uit je business software te halen, georganiseerd door Teamleader zelf en partners. “Dit jaar besteden we veel aandacht aan e-invoicing. Ondernemers zullen vanaf januari 2026 verplicht worden om op deze manier te factureren, wat veel verandering meebrengt voor onze doelgroep. We willen hen dan ook helpen om zich hierop voor te bereiden.”
Jeroen De Wit is nog het meest fier op wat Teamleader realiseert op het vlak van netwerken. “Vorig jaar hebben we 1.400 een-op-een-sessies geregistreerd tussen de 2.000 aanwezigen. Met onze netwerk-app kunnen deelnemers vóór het evenement al connecties leggen en afspraken plannen, wat de interactie tijdens het event bevordert.”
Work Smarter 2025 belooft een dag vol inspiratie, kennisdeling en netwerkmogelijkheden te worden, en is een niet te missen evenement voor zelfstandigen, accountants en kmo’s die hun bedrijf naar een hoger niveau willen tillen. De tiende editie vindt plaats op donderdag 5 juni 2025 in ’t Kuipke en de Floraliënhal in Gent. Meer informatie over het programma of tickets, vind je op de officiële website www.worksmarter.be.
Neem dan rechtstreeks contact op met Teamleader.